... еще контакты
Главная » Список новостей » Korg виготовляє одні з найкращих високотехнологічних синтезаторів у світі

Korg виготовляє одні з найкращих високотехнологічних синтезаторів у світі

Korg виготовляє одні з найкращих високотехнологічних синтезаторів у світі

Korg виготовляє одні з найкращих високотехнологічних синтезаторів у світі

Korg RK100s, Korg ARP Odyssey, KingKorg та Korg Kronos потрапили в список найкращих синтезаторів світу за версією Music Radar

З гордістю наводимо схвальні відгуки з останнього рейтингу відомого спеціалізованого видання Music Radar про найкращі, за їхньою версією, продукти Korg.

Korg RK100s

В тенденціях останніх років, що повертають в моду хіти 80-х та ростом числа активних, в електронному відношенні, живих виступів, дивовижно, що з 2014 року світ побачив тільки один кейтар, що вартий уваги.

Проте, якщо б навіть сотні кейтарів були виведені на ринок, Korg RK100s все одно потрапив би до цього рейтингу.

Відтворений у тих самих трьох кольорах, які прикрасили версію RK100 1984 року, Korg RK100s взяв клавіатуру від MS-20 і звуковий двигун від microKorg XL. На додачу, він включає в себе не один, а два стрічкових контроллери, один з яких охоплює всю довжину клавіатури.

 

 

Korg ARP Odyssey

Вперше випущена 1972 року, серія 2800, відома як Odyssey, стала реакцією ARP на надзвичайно успішний Minimoog, який з’явився за два роки до того й був дуже добре сприйнятий багатьма відомими музикантами.

Емуляція Korg відтворює оригінальний звук і рухається далі завдяки низці нових покращень. Тепер Odyssey став ще більш універсальним по звучанню і має MIDI та USB підключення. Просто дивовижно, що з’явився цей новий, надійний Odyssey із аутентичним звучанням. Та історія й на цьому не закінчується і на черзі Odyssey FS з повнорозмірними клавішами.

 

 

 

 

 

KingKorg

Афішований як синтезатор для виступів, KingKorg призначений для використання як у студії, так і на сцені. У ньому використовується новий двигун Xpanded Modeling Technology для забезпечення джерел звуку в широкому діапазоні тонів – від моделей базованих на семплах до багатих аналогових гібридів.

Дизайн KingKorg продуманий виробником до найдрібніших деталей. Більшість бажаних функцій, навіть з «критичними» налаштуваннями, помітні та доступні. Корені синтезатора сягають класичної лінійки Korg (включаючи MS-20 і MS2000), а фізичне моделювання співзвучне таким новаторським продуктам свого часу як Z1 і Prophecy.

 

 

 

 

Korg Kronos

Синтезатор Korg Kronos став головним претендентом на визнання кращою робочою станцією 2017 року.

Модель включає 61, 73 і 88-клавішні версії, що надають повне відчуття гри на справжньому фортепіано.

Всі версії Korg Kronos мають 9 двигунів, кожен з яких має справу з конкретним типом інструменту/звуку.

Також Kronos містить потужний FX двигун з 12 вбудованими ефектами для кожної програми, двома основними ефектами і двома загальними ефектами.

Вражаючий секвенсор Korg Kronos має 16 MIDI-треків і 16 аудіодоріжок, а також включає запис в режимі реального часу та покроковий запис, відтворення барабану, редагування звуку, імпортування WAV-файлів і одночасний запис до чотирьох джерел на 62 ГБ SSD-накопичувач.

Власники Kronos або Kronos X можуть користуватися новими операційними системами, які розміщені виробником у вільному доступі.

Купить синтезаторы Korg с бесплатной доставкой вы можете в нашем магазине.