Акустичні топи – потужне обладнання для відтворення звуку переважно у середніх та високих частотах. Залежно від призначення, відрізняють односмугові та багатосмугові топи, портативні та стаціонарні, домашнього та професійного рівня. Але головний принцип поділу акустичних систем — на активні та пасивні.
Особливості активних топів
Активний акустичний топ - дерев'яний або полімерний бокс, усередині якого розміщені динаміки, фільтр діапазонного розподілу частот та підсилювач. До переваг обладнання відносять:
- легке підключення;
- просте управління та обслуговування
- можливість автономного з'єднання без зовнішнього підсилювача.
Призначення — озвучування концертних майданчиків та заходів переважно невеликого формату (там, де потрібний мінімум звукового обладнання), встановлення в домашніх та інших непрофесійних студіях звукозапису.
Особливості пасивних топів
Пасивний акустичний топ – дерев'яний чи полімерний бокс, до комплектації якого не входить підсилювач. Функціонує за умови підключення до зовнішнього підсилювача. Переваги моделі:
- доступна ціна (порівняно з активним акустичним топом);
- просте підключення;
- універсальність (можна використовувати навіть на відкритих майданчиках).
Пасивні колонки – можливість організувати озвучування об'єктів будь-якої площі, з підключенням до єдиної системи звукопідсилення та зручним керуванням з робочого місця звукорежисера.
Вибір акустичних топів
Щоб купити відповідний варіант обладнання, потрібно враховувати декілька ключових критеріїв. Насамперед це матеріал акустичної системи. Поширені варіанти: дерево, ДСП та пластик.
Найкраще звучання — у дерев'яних (але й вартість теж висока). У пластикових моделей свої переваги: великий вибір варіантів дизайну, компактність та легкість. Але при експлуатації на граничних показниках гучності починається деренчання.
Рекомендується вибирати акустичні топи неправильної форми, без вентиляційних отворів, з акуратними з'єднаннями та стиками.
Інші критерії вибору:
- Кількість смуг. Чим більше, тим об'ємнішим і реалістичнішим буде звук.
- Номінальна та пікова потужність. В активних топах співвідношення потужності підсилювача та динаміків узгоджено. Що стосується пасивних — потрібно, щоб сумарна потужність акустичних топів, що використовуються, була вищою, ніж у підсилювача. Показник сумарної потужності розраховують, орієнтуючись на показники майданчика. У професійних топах показник номінальної потужності варіюється в межах 40-2000 Вт.
- Чутливість. Критерій впливає гучність акустичного топа. Вимірюється у децибелах.
- Частота. Стандартні межі відтворення музики: 20-35000 Гц.
- Розміри динаміків. Для низькочастотних межі становлять 5-15 дюймів, середньочастотних – 1-10 дюймів, високочастотних – 1-8 дюймів.
Зручне замовлення
Купити акустичні топи в Україні (Одесі, Києві та інших містах) можна в інтернет-магазині UPsound. В наявності моделі від перевірених відомих виробників: MAG, NGS, Park Audio, Peavey, Peecker Sound, Phonic, Presonus, RCF, Soundking, Stagg, YAMAHA та багатьох інших. Пропонуємо доступні ціни. Всі моделі мають докладні описи та фото, а деякі – справжні відгуки від покупців. Ми готові проконсультувати з питань вибору та вартості з урахуванням індивідуальних умов експлуатації обладнання.
Чому ми?
При озвучуванні приміщень використовується обладнання від перевірених виробників з усього світу, що добре зарекомендували себе. Всі системи та вузли відповідають вимогам безпеки та стандартам якості. Найбільший вибір в Україні та найширший ціновий діапазон звукового обладнання для завдань будь-якого типу.
Безкоштовний розрахунок та проектування систем фонового озвучування. Виїзд на обєкт інженера територією України. Обслуговування обєктів після здачі, додаткове підключення джерел звуку, озвучування нових приміщень, гарантійне обслуговування всіх встановлених вузлів від 12 до 60 місяців.
100% гарантія виконання робіт у встановлений термін. Наш установчий відділ працює 24/7. Ми зробимо все, що від нас залежить, щоб ваш обєкт відкрився вчасно.
Висококваліфіковані спеціалісти. Кожен наш співробітник пройшов навчання та має сертифікат допуску на обєкт будь-якої складності. Наші фахівці можуть приступати до роботи на обєкті як на етапі будівництва, так і після чистового оздоблення. Ми встановлюємо обладнання за всіма стандартами пожежної безпеки та з урахуванням існуючих будівельних норм.
Навчання персоналу для зручної та комфортної роботи. Ми пояснимо вашому персоналу, як самостійно керувати встановленим на обєкті обладнанням. Консультація з технічних питань навіть після здачі обєкта.
Досвід роботи. Ми надаємо послуги озвучування приміщень будь-якого типу по всій території України та країн ближнього зарубіжжя понад 10 років. У нашому “портфелі” робіт сотні успішно завершених обєктів та високі оцінки від задоволених клієнтів.