Мікрофони граничного шару
Тип: Конденсаторний | |
Спрямованість: Кардіоїда/Гіперкардіоїда/Кардіоїда | |
Частотний діапазон, Гц: 15-18000 |
Мікрофони граничного шару
Незамінний інструмент для звукопідсилення
Слово "мікрофон" перекладається з грецької, як "маленький голос", суть його функціонування полягає в перетворенні звуку на коливання електричного струму. Даний пристрій - обов'язкова складова та перша ланка ланцюжка звукопідсилення або звукозапису. Перші варіанти такого обладнання з'явилися ще наприкінці ХІХ століття. З того часу вони вдосконалювалися і допрацьовувалися під певні цілі. На сьогоднішній день існує багато видів устрою та класифікацій, за якими його розрізняють.
Усі види мікрофонів мають певний набір параметрів, різні залежно від виду пристрою. Основні з таких характеристик:
- частотна характеристика - вимірюється в дБ та визначає правильність передачі сигналу;
- чутливість - показує який мінімальний рівень звуку сприйматиметься;
- спрямованість – визначає ширину кута простору, куди потрапляє звукова хвиля;
- рівень власних шумів та інші.
Типи мікрофонів
За типом дії основними є конденсаторні та динамічні мікрофони. Кожен із видів має свої переваги та недоліки. Наприклад, динамічний вигляд не потребує додаткового живлення, а частотний діапазон конденсаторних пристроїв зазвичай значно ширший. Конденсаторні мікрофони можуть мати мініатюрний розмір, а динамічні мають більш високу перевантажувальну здатність.
За призначенням пристрою поділяють на:
- вимірювальні - щодо акустичних вимірювань приміщень;
- студійні - відносяться до професійного обладнання, використовуються для звукозапису на студіях;
- концертні – виконують функцію звукопідсилення на різних виступах. Бувають провідними та бездротовими;
- побутові - найпоширеніший і найпростіший вид, мають скромний набір характеристик, підключаються до побутової апаратури для спілкування в Інтернеті, промови.
За типом конструкції та розміщення мікрофони бувають:
- ручні;
- вбудовані;
- настільні;
- петличні (кріпляться до одягу);
- гарнітури (з навушниками);
- граничного шару та інші.
Мікрофони граничного шару
Даний вид мікрофонів відрізняється компактністю, мобільністю, можливістю розміщення на різних плоских поверхнях. Пристрої зазвичай виготовляються у вигляді плоских геометричних фігур - шайб, напівсфер, малопомітні оточуючим. Незамінне таке обладнання під час проведення різних конференцій, засідань, спектаклів, семінарів, де потрібна чітка та точна передача мови. Також він використовується для підзвучання інструментів.
Конструкція мікрофонів граничного шару та технологія їх виробництва дозволяють досягти особливо чистого звуку, що не дозволяє більшість інших настільних пристроїв такого типу. Відбувається це через дуже близьке розміщення мембрани щодо поверхні, що відбиває (стола, підлоги, стіни).
В основному це конденсаторний тип пристрою, так як він більш чутливий, ніж динамічний. За типом спрямованості мікрофон буває як всеспрямований, і вузькоспрямований.
Купити аудіо обладнання в UpSound
Асортимент аудіо обладнання представлений в нашому інтернет-магазині включає різні моделі мікрофонів граничного шару. Залежно від цілей використання можна вибрати потрібну характеристику спрямованості. Деякі моделі дозволяють перебудовувати спрямованість. Пристрої виконані в непомітних кольорах, компактних розмірах з можливістю кріплення практично до будь-яких поверхонь.
Все обладнання – високоякісне, підлягає гарантійному обслуговуванню. Замовити мікрофон можна на нашому сайті з будь-якого населеного пункту України, доставка безкоштовна. Оплата можлива у готівковій та безготівковій формі.