Вибираємо міді-клавіатуру
MIDI-клавіатура – найпопулярніший вид контролера (пристрою введення) міді команд. Має музичну аплікатуру (клавіші) і часто кілька додаткових органів управління. Натискання на клавіші, кнопки та регулятори перетворюються на електронні MIDI-команди.
Міді клавіатура може мати різну кількість клавіш. Найпоширеніші моделі мають 88 клавіш максимум і мінімум – 25. Дуже популярний розмір – міді інструменту на 61 клавішу. Часто пристрої на 25 клавіш називають міні (mini) міді клавіатура. Купити midi keyboard недостатньо для повноцінного використання. Найчастіше такі пристрої не мають джерел відтворення та перетворення міді-команд у звуки, тому практично всі вони є USB midi-клавіатурами, тобто підключення midi пристрою до персонального комп'ютера відбувається за допомогою USB з'єднання. Таким чином, міді клавіатура для комп'ютера є не чим іншим, як пристроєм введення. У колі музикантів і композиторів такий пристрій часто називають міді клава, тому якщо знайомий професіонал порадив купити такий пристрій, знайте - це те саме.
Що таке молоточкова клавіатура?
Міді клавіатури можуть відрізнятися не тільки за кількістю кнопок, та й за типом, так яку ж конкретно придбати? Найпростіший тип – без чутливості до дотику (не динамічна). Якщо ви хочете, щоб пристрій передавав швидкість, силу натискання на клавіші, краще вибирати динамічний тип клавіш. Найдорожчий та якісний тип – молоточкова midi клавіатура. Вона завжди динамічна. У ній створюється імітація механічних молоточків, на кшталт як у справжньому акустичному інструменті, крім передачі сили та швидкості натискання, такий пристрій створює відчуття гри справжньому інструменті. Уявіть, навіть потрібно буде докладати різні зусилля для натискання клавіш високих і низьких нот. Відчуттям від гри, і за достовірністю передачі динаміки гри - це дуже хороша midi клавіатура, ціна на яку звичайно не низька, але якісний товар не може коштувати дешево.
За типом зусиль до клавіш також поділяються на синтезаторну (не зважену), напівзважену і зважену. До останньої можна віднести молоточкову. А ось незважена клавіатура, часто її ще називають легкою - не передає відчуття гри на інструменті, клавіші натискаються дуже легко і без опору, так само легко і швидко повертаються назад. Це найдешевші типи пристроїв.
Міді-клавіатура – синтезатор?
Справа в тому, що синтезатор часто є повністю автономним пристроєм і має динаміки - тобто його можна використовувати без комп'ютера і без акустичних систем. Але чи буває midi клавіатура як синтезатор? Можна сказати так – деякі пристрої мають вбудовані динаміки – і можуть працювати без комп'ютера, але швидше за все не матимуть такого великого набору функцій та звуків, як синтезатор. У той же час більшість синтезаторів не можна використовувати для передачі міді-команд.
Де придбати міді клавіатуру.
Отже, коротко ви тепер знаєте, що таке клавіатура midi. Ознайомитися з повним асортиментом клавіатур міді представлених в країні Україна, а також дізнатися їх ціну ви можете на цій сторінці сайту. Придбати міді (midi) клавіатуру в Україні з безкоштовною доставкою ви можете в таких містах, як Київ, Одеса, Дніпропетровськ, Харків, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Запоріжжя, Миколаїв та практично в будь-якому іншому населеному пункті.
Чому ми?
При озвучуванні приміщень використовується обладнання від перевірених виробників з усього світу, що добре зарекомендували себе. Всі системи та вузли відповідають вимогам безпеки та стандартам якості. Найбільший вибір в Україні та найширший ціновий діапазон звукового обладнання для завдань будь-якого типу.
Безкоштовний розрахунок та проектування систем фонового озвучування. Виїзд на обєкт інженера територією України. Обслуговування обєктів після здачі, додаткове підключення джерел звуку, озвучування нових приміщень, гарантійне обслуговування всіх встановлених вузлів від 12 до 60 місяців.
100% гарантія виконання робіт у встановлений термін. Наш установчий відділ працює 24/7. Ми зробимо все, що від нас залежить, щоб ваш обєкт відкрився вчасно.
Висококваліфіковані спеціалісти. Кожен наш співробітник пройшов навчання та має сертифікат допуску на обєкт будь-якої складності. Наші фахівці можуть приступати до роботи на обєкті як на етапі будівництва, так і після чистового оздоблення. Ми встановлюємо обладнання за всіма стандартами пожежної безпеки та з урахуванням існуючих будівельних норм.
Навчання персоналу для зручної та комфортної роботи. Ми пояснимо вашому персоналу, як самостійно керувати встановленим на обєкті обладнанням. Консультація з технічних питань навіть після здачі обєкта.
Досвід роботи. Ми надаємо послуги озвучування приміщень будь-якого типу по всій території України та країн ближнього зарубіжжя понад 10 років. У нашому “портфелі” робіт сотні успішно завершених обєктів та високі оцінки від задоволених клієнтів.