Студійний монітор YAMAHA MSP7 Studio

  • Студійний монітор YAMAHA MSP7 Studio
  • Студійний монітор YAMAHA MSP7 Studio
Студійний монітор YAMAHA MSP7 Studio

Студійний монітор YAMAHA MSP7 Studio

Цена: 18 008 грн  або від 750 грн/міс


Кредит online
Виробник:YAMAHA
Код товара: 8034
Статус: Знято з виробництва

Опис

СУЧАСНА КЛАСИКА "STUDIO"-серія моніторів YAMAHA була створена з акцентом на референсну якість відтворення звучання для того, щоб дати Вам можливість чути абсолютно всі нюанси звучання замість штучно "забарвленого" звуку. Ці монітори несуть у собі тра...
iconНайкраща якість
UPsound.com.ua пропонує лише оригінальне обладнання від офіційних виробників.
iconПрофесійна консультація
iconШвидка та безкоштовна доставка

Доставка ''день на день'' або наступного дня після замовлення*. Безкоштовна доставка по Києву від 3000 грн., а також у будь-яку точку України при замовленні від 3000 грн.


* залежить від віддаленості складу

icon14 днів для повернення

Суворе дотримання закону " Про захист прав споживачів " " Якщо вам не підійшов товар, ми обміняємо його більш відповідний.

iconОфіційний дилер!

Офіційна гарантія до 24 місяців від виробника. UPsound.com.ua є сертифікованим представником більш ніж 200 брендів.

СУЧАСНА КЛАСИКА

"STUDIO"-серія моніторів YAMAHA була створена з акцентом на референсну якість відтворення звучання для того, щоб дати Вам можливість чути абсолютно всі нюанси звучання замість штучно "забарвленого" звуку. Ці монітори несуть у собі традиції легендарних NS10M STUDIO, які стали визначальним елементом у принципах студійного моніторингу у більшості професійних студій по всьому світу на багато років, починаючи з 80-х років минулого століття.

Але звукові технології не стоять на місці і за роки просунулися на неймовірний рівень, і гучномовні системи повинні відповідати часу.

Нова модель активних студійних моніторів топ-класу MSP7 STUDIO здатна показати такий рівень дизайну та якості звучання, на який Ви зможете сміливо покластися у сучасних задачах продюсування аудіо, включаючи комбінації цифрових та аналогових джерел, а також форматів об'ємного звуку.

БІ-АМПІНГ

У схеми з використанням кількох підсилювачів є низка переваг, але ціна та додаткове обладнання можуть зробити її непрактичною у багатьох ситуаціях.

З новими MSP7 STUDIO все, що Вам необхідно – це джерело сигналу лінійного рівня. Низькочастотний "вуфер" розмірами 6.5 дюйма живиться від 80-Ватного підсилювача потужності, а купольний дюймовий ВЧ твітер має власний 50-Ватний підсилювач. У MSP7 STUDIO ця комбінація гучномовців та потужностей дозволяє досягти оптимального балансу між середньо-низким та високочастотним діапазонами роботи динаміків.

Частотні діапазони розділені висококласним кросоввером (до підсилювачів потужності), що має спад -30дБ/Окт для обох, ФВЧ та ФНЧ фільтрів. Покроковий спад мінімізує інтермодуляційні спотворення поблизу частоти розділу смуг. В результаті цей критичний діапазон звучить надзвичайно рівно і чисто. І той факт, що розділ смуг відбувається до посилення, говорить про мінімізацію втрат, спотворень та інтермодуляційними спотвореннями, що вносяться пасивними кросоверами, що працюють на стадії посиленого сигналу.

ДЕТАЛІ, ВИЗНАЧАЮЧІ ЯКІСТЬ

Низькочастотний гучномовець та ВЧ твітер MSP7 STUDIO мають низку важливих інноваційних рішень у конструкції, що на пряму визначають покращену якість звучання. 6,5-дюймовий НЧ вуфер, наприклад, має особливо оброблений поліпропіленовий дифузор та гумовий обід з малим демпфуванням для отримання виключно гладкої АЧХ та м'якого низькочастотного звучання.

Литий магнієвий каркас високої міцності дозволяє дифузору точно здійснювати механічні коливання та мінімізує фарбування звуку. ВЧ твітер оснащений титановою діафрагмою, що представляє ідеальну комбінацію малої ваги та високої міцності для надточного відтворення високих частот до 40кГц. Ця нечутна вухом кордон є лише музичної октавой до 20кГц, і рівний відгук у межах 40кГц дозволяє відтворювати чутний діапазон частот більш лінійно.

Твітер також має потужний магніт для швидкого відгуку і відповідно натуральної передачі всіх перехідних процесів в електричному сигналі. Хвильовик твітера забезпечує рівномірну дисперсію випромінювання в секторі 120?.

Але якість та точність виробництва, як матеріали та дизайн, також мають величезне значення в отриманні неперевершеної якості звучання. Мінімальна помилка в геометричному розташуванні мембрани та хвилеводу може призвести до фатальних помилок. Це саме стосується розташування котушок і магнітних ланцюгів.

Це деталі, які вимагають значних енергетичних та ресурсних витрат, і саме вони роблять нові MSP7 STUDIO моніторами екстра-класу!

МАГНІТНЕ ЕКРАНУВАННЯ


У сучасних умовах роботи звукоінженера, що включають персональний комп'ютер та відео обладнання, таке як монітори та, відповідно, цілий спектр електромагнітних полів, магнітне екранування є необхідною умовою.

Традиційні схеми екранування мають побічний ефект спотворення магнітного потоку ланцюга гучномовця. В результаті – спотворене звучання. Ця проблема була ефективно подолана у нових MSP7 STUDIO за допомогою рішення "Advanced Magnetic Structure", що дозволяє отримати ефективне екранування без впливу на магнітне поле гучномовця, що призвело до значного зменшення спотворень та покращення розбірливості.

ЦІЦІЛЬНЕ ФОРМУВАЛЬНЕ АКУСТИЧНЕ ОФОРМЛЕННЯ


Деревина може бути гарним рішенням, але розвиток технологій синтетичних матеріалів на сьогоднішній день призвів до появи ряду переваг останніх. На додаток до того, що синтетичні матеріали корпусу можуть бути створені з ідеально рівномірними щільністю та резонансними характеристиками, вони також можуть набувати будь-якої геометричної форми з надточними допусками.

Там, де в дерев'яному «кабінеті» місця склеювання порушують цілісність оформлення, товстостінний корпус MSP7 STUDIO відлитий одним елементом. Це дозволяє отримати рівномірний розподіл енергії коливального руху дифузора і, відповідно, надзвичайно високу точність відтворення.

Одноелементний корпус також дозволяє створювати кути із закругленням великого радіусу. Це своє чергу впливає рівномірність хвильового фронту і мінімізує дифракції в «ящику». Кріплення ВЧ твітера також має особливу конструкцію та створено так, щоб усунути паразитні резонанси рамки твітера.

ІНТЕРФЕЙСИ І УПРАВЛІННЯ

MSP7 STUDIO оснащені симетричними вхідними роз'ємами на XLR конекторах для сумісності з професійним обладнанням та можливості використання довгих кабельних ліній без втрати якості сигналу.

Регулятори на задній панелі дозволяють керувати вхідною чутливістю, і виконувати частотну корекцію звучання моніторів (за високими та низькими частотами) для різних приміщень (+1.5 дБ/0 дБ/-1.5 дБ/-3 дБ на 50 Гц і +1.5 дБ/0 дБ/ -1.5 дБ на 10 кгц). Також на задній панелі розміщено фільтр зрізу низьких частот (FLAT, 80 Гц, 100 Гц) для умов роботи з додатковим сабвуфером (SW10 STUDIO). Кабель живлення від'єднується для зручності транспортування.

ВИКОРИСТАННЯ В СТЕРЕО МОНІТОРИНГУ

Для мікшування звуку у стерео та об'ємному багатоканальному звучанні Ваше розташування по відношенню до фронтальних моніторів – часто зване "sweet spot" - має бути у вершині рівностороннього трикутника. Тобто дистанція від кожного гучномовця до Вас повинна бути рівною відстані між гучномовцями. Монітори також повинні бути розгорнуті на кут 60° всередину, так, щоб драйвери ВЧ «дивилися» прямо в позицію слухача.

Висота розташування моніторів повинна бути такою, щоб ВЧ твітери розташовувалися на одній прямій з Вашими вухами (оскільки високі частоти для людини є визначальними напрямок звучання).

ВИКОРИСТАННЯ САБВУФЕРУ

Навіть якщо Ви не плануєте працювати з об'ємним звуком, додавання сабвуфера може значно покращити звукову картину в стерео. Розширений нижній діапазон, що відтворюється хорошим сабвуфером, безсумнівно може допомогти Вам у підвищенні якості звучання загального міксу.

Геометричне розташування сабвуфера негаразд критично, як основних гучномовців, оскільки низькі частоти (200Гц і від) – діапазон роботи сабвуфера – є спрямованими. Іншими словами, вухо не може визначити джерело низькочастотних коливань, тому сабвуфер може бути розташований в будь-якому місці в студії.

Хорошим варіантом буде розмістити сабвуфер на підлозі між основними фронтальними системами на приблизно тій самій відстані від слухача, що й монітори, однак, не в центрі.

ВИКОРИСТАННЯ В ОБ'ЄМНОМУ МОНІТОРИНГУ

Згідно зі специфікаціями ITU (International Telecommunications Union) для об'ємного звуку 5.1, основні фронтальні монітори повинні бути розташовані під кутом 60° у вершинах рівностороннього трикутника щодо позиції слухача (описано вище). Задні гучномовці повинні бути розташовані на тій самій відстані від слухача, але під кутом 100 і 120, як показано на діаграмі. Центральний гучномовець повинен бути розташований точно по центру між фронтальними системами та дещо за ними.


Опис 2-х смуговий активний студійний монітор з бі-емпінгом
Потужність 80Вт (НЧ) + 50Вт (ВЧ)
Частотний діапазон 40Гц - 40кГц (-10дБ)
Управління Level Control (31 Positions Detent type VR), LOW CUT Switch (FLAT/80Hz (12dB/oct)/100Hz(12dB/oct)), HIGH TRIM (+1.5/0/-1.5dB at 15kHz), LOW TRIM (+ 1.5/0/-1.5/-3dB at 45Hz)
Роз'єми XLR-3-31 (balanced), 10kOhm
Чутливість 106дБ максимальний УЗД, відношення сигнал/шум: 99дБ
Розміри 218x330x235 мм
Вага 12.2кг
Комплектація 6.5" НЧ, 1" ВЧ купольний драйвер з титановою діафрагмою
Додатково Частота розділу смуг 2.5 kHz (LF: 30dB/oct, HF: 30dB/oct)
Додатково Ціна вказана за один монітор
Виробництво Китай
Гарантія 12 місяців + 12 місяців безкоштовного сервісного обслуговування
Студійні монітори
Тип
Потужність (RMS), Вт
Вбудований підсилювач
ВЧ елемент, дюйм
НЧ елемент, дюйм
Частотний діапазон, Гц
Корпус
вага, кг
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

РейтингПогано           Добре
Captcha

Схожі товари