Allen & Heath Qu-7 — це не просто мікшер, це — професійна платформа для створення бездоганного звуку, яка виводить роботу звукорежисера на новий рівень. Створений для тих, хто хоче отримати максимум з мінімумом зусиль, Qu-7 пропонує надпотужний 96kHz...
Найкраща якість
UPsound.com.ua пропонує лише оригінальне обладнання від офіційних виробників.
Доставка ''день на день'' або наступного дня після замовлення*. Безкоштовна доставка по Києву від 3000 грн., а також у будь-яку точку України при замовленні від 3000 грн.
* залежить від віддаленості складу
14 днів для повернення
Суворе дотримання закону " Про захист прав споживачів " " Якщо вам не підійшов товар, ми обміняємо його більш відповідний.
Офіційний дилер!
Офіційна гарантія до 24 місяців від виробника. UPsound.com.ua є сертифікованим представником більш ніж 200 брендів.
Allen & Heath Qu-7 — це не просто мікшер, це — професійна платформа для створення бездоганного звуку, яка виводить роботу звукорежисера на новий рівень. Створений для тих, хто хоче отримати максимум з мінімумом зусиль, Qu-7 пропонує надпотужний 96kHz XCVI процесор, інтуїтивний інтерфейс нового покоління та неймовірну гнучкість для будь-якого аудіопроєкту — від живого концерту до телетрансляції або театральної постановки.
Цей мікшер немов читає думки: моторизовані фейдери самі знаходять потрібне положення, сенсорний дисплей реагує миттєво, а автоматичні асистенти Gain і Feedback миттєво усувають зайві клопоти при налаштуванні. Qu-7 — це про легкість, швидкість, комфорт і абсолютну впевненість у результаті. Ідеальний для інженерів, які звикли до аналогового підходу, але прагнуть цифрової точності, цей мікшер стане вашим незамінним партнером у будь-якому творчому чи технічному завданні.
Функціональні можливості:
96kHz XCVI ядро з підтримкою DEEP Processing
33 моторизованих фейдери довжиною 100 мм
4 повністю кастомізовані шари каналів
8 програмованих SoftKeys для швидкої навігації
Сенсорний дисплей 7” з оновленим інтерфейсом
Автоматичні Gain та Feedback асистенти
Вбудований 32×32 USB-C аудіоінтерфейс
USB-A порт для стерео запису та відтворення
SD-карта для багатоканального запису (до 32×32 @48кГц)
6 вбудованих ефект-процесорів з виділеними стерео поверненнями
Дистанційне керування через Windows, MacOS, iOS, Android
Характеристики:
Входи в мікс: 38 (32 моно/лінковані + 3 стерео)
Мікси: 12 (6 моно/групові, 6 стерео/групові)
Матриці: 4 моно/лінковані
Основний вихід: Стерео LR
Мікрофонні входи: 32 комбіновані XLR/Jack “Combi”
Стерео лінійні входи: 2× (2× TRS)
Виходи: 20 XLR, 2 TRS, 1 XLR для talkback
Цифровий вихід: 1 AES3 стерео
Навушники: Стерео вихід
SLink порт: 128×128, сумісність з Everything I/O
Футсвіч: підтримка одинарного або подвійного
Порт для лампи: 12V
Інтерфейс USB-C: 32×32
SD карта: 16×16 @96kГц, 32×32 @48kГц
Габарити: Компактний формат із можливістю рекового монтажу
Метрінг: Кольорові світлодіодні індикатори рівня на кожному каналі
Allen & Heath Qu-7 — це сучасний інструмент для справжніх професіоналів, який об’єднує інтелектуальні технології, неперевершену якість звуку та гнучкість цифрових мереж у єдину досконалу мікшерну систему.
Для більш детального ознайомлення, подивіться відеоогляд, який демонструє можливості інструменту та його звучання у дії:
Цифрові пульти мікшера
Інтерфейс
Цифровий
Вага
16,7 кг
Вихід на навушники
Є
Гарантія
12 міс
Додатково
96kHz XCVI Core, 6 Multi-FX двигунів, DEEP Processing, 32-канальний AMM, Feedback Assistant, Gain Assistant, 4 шари смуг, 8 SoftKeys, віддалене керування (додатки), гніздо для лампи 12V, SD-карта для запису, USB-C (32×32)