Активна акустична система Fonestar FORCE-12DSP
Знижка -25%
Кредит online
Виробник:Fonestar
Код товара: 15128
Статус: Уточнюйте наявність
Опис
iconНайкраща якість
UPsound.com.ua пропонує лише оригінальне обладнання від офіційних виробників.
iconПрофесійна консультація
* залежить від віддаленості складу
icon14 днів для повернення
Основні характеристики:
  • Тип: активна акустична система
  • Номінальна потужність (RMS): 300 Вт
  • Пікова потужність: 800 Вт
  • Частотний діапазон: 55 Гц – 20 кГц
  • Розмір ВЧ драйвера: 1,3"
  • Розмір НЧ динаміка: 12"
  • Чутливість: 97 дБ (1 Вт/1 м)
  • Розміри: 375 x 595 x 360 мм