Пасивна акустична система Fonestar FPRO-60030
Знижка -25%
Кредит online
Виробник:Fonestar
Код товара: 15634
Опис
iconНайкраща якість
UPsound.com.ua пропонує лише оригінальне обладнання від офіційних виробників.
iconПрофесійна консультація
* залежить від віддаленості складу
icon14 днів для повернення
Ця акустична система ідеально підходить для мобільних дискотек, клубів, пабів, ресторанів, спортивних залів і різноманітних заходів. Завдяки пасивному двосмуговому кросоверу із граничною частотою 1700 Гц вона рівномірно розподіляє частоти, що покращує якість звучання. Вбудоване гніздо діаметром 35 мм дозволяє легко встановити колонку на стійку, а для підвісного монтажу передбачено 14 точок кріплення M8. Металева захисна решітка гарантує надійний захист динаміків від механічних пошкоджень.
Особливості та функціонал:
Потужний звук – номінальна потужність 600 Вт, пікова – 1200 Вт
Високий рівень гучності – максимальний звуковий тиск 133 дБ
Міцний корпус – армована деревина з текстурним покриттям
Гнучке встановлення – можливість монтажу на стійку або підвісного кріплення
Характеристики:
  • Тип: Пасивна двосмугова акустична система
  • Серія: FPRO
  • Динаміки: 2×15" НЧ, 1.34" ВЧ драйвер
  • Матеріали: Армована деревина (корпус), метал (решітка)
  • Охолодження: Природна конвекція
  • Імпеданс: 4 Ом
  • Чутливість: 104 дБ (1 Вт/1 м)
  • Габарити: 430×1080×470 мм
  • Вага: 37.4 кг
  • Кріплення: Гніздо 35 мм, 14 точок M8