Гітарний комбопідсилювач Laney LX10B-RED
Кредит online
Виробник:Laney
Код товара: 16179
Статус: Уточнюйте наявність
Опис
iconНайкраща якість
UPsound.com.ua пропонує лише оригінальне обладнання від офіційних виробників.
iconПрофесійна консультація
* залежить від віддаленості складу
icon14 днів для повернення
Функціональні можливості:
  • Спеціально розроблений для бас-гітари
  • Перемикач Shape — миттєве налаштування оптимального тону
  • AUX-вхід для підключення MP3-плеєра, телефону або ноутбука
  • Вихід на навушники для тихих занять
  • 2-смуговий еквалайзер для гнучкого налаштування тембру
  • Компактний корпус з яскравим червоним оздобленням
    Характеристики:
    • Модель: Laney LX10B-RED
    • Тип: комбопідсилювач для бас-гітари
    • Потужність: 10 Вт RMS
    • Динамік: 5"
    • Еквалайзер: 2-смуговий (Bass, Treble)
    • Вхід: стандартний 6.3 мм гітарний джек