Комплект звуку DV audio LA1206CMG8W для приміщення до 80м.кв.
Кредит online
Виробник:DV Audio
Код товара: 15556
Опис
iconНайкраща якість
UPsound.com.ua пропонує лише оригінальне обладнання від офіційних виробників.
iconПрофесійна консультація
* залежить від віддаленості складу
icon14 днів для повернення
Особливості (функціонал):
  • Вбудований MP3-плеєр, FM-тюнер і Bluetooth для зручного керування аудіофайлами.
  • Три мікрофонні та два лінійні входи, що дозволяють підключати зовнішні пристрої.
  • Пріоритетний мікрофонний вхід для оголошень і важливих повідомлень.
  • Чотири зони регулювання гучності для рівномірного звукового покриття.
  • Вбудований захист від короткого замикання, перевантажень та перегріву.
  • Стельові двосмугові гучномовці з білою металевою решіткою, що непомітно інтегруються в інтер'єр.
  • Універсальне підключення для систем 100V, 70V або 4-16 Ом.
Підсилювач DV audio LA-120.4P:
  • Вихідна потужність: 120 Вт RMS
  • Тип вихідного сигналу: 70V, 100V або 4-16 Ом
  • Мікрофонний вхід: 3mV, 600 Ом
  • Лінійний вхід: 200mV, 10K Ом
  • Частотний діапазон: 80 Hz - 16 kHz
  • Коефіцієнт нелінійних спотворень (THD): ≤ 0,5%
  • Співвідношення сигнал/шум: AUX 85 dB / MIC 115 dB
  • Охолодження: вбудований кулер
  • Габарити: 435 x 240 x 70 мм
  • Вага: 4,8 кг
Акустична система DV audio CMG-8.2 (white):
  • Динаміки: 8" + 1.5" (двосмугова система)
  • Частотний діапазон: 50 – 20000 Hz
  • Потужність:
    • 100V: 10W / 20W / 40W
    • 70V: 5W / 10W / 20W
  • Чутливість: 92 dB
  • Звуковий тиск: 99 dB
  • Габарити: 250 x 87 мм
  • Посадковий розмір: 229 мм
  • Вага: 1,5 кг
  • Колір: білий
  • Матеріал корпусу: пластик з металевою сіткою
  • Монтаж: врівень, кріплення "собачі вуха"
Трансляційні АС
ТипСтельова
Потужність у 100В лінії, Вт120